Overnachten aan de voet van de Cauberg
- Valkenburg, Limburg, Pays-Bas
- 1-2 personnes
- Maison de vacances spéciale
- 1 Cuisine
- 1 Salle de bains
- 1 Chambre à coucher
- 1 Salon
- Annulation flexible dans les 24 heures
A propos de cet hébergement
Het appartement is zeer compleet ingericht zodat het jullie tijdens je verblijf aan niets zal ontbreken. Het appartement beschikt over een slaapkamer met een ruim tweepersoonsbed, een keuken met onder andere een vaatwasser en een badkamer met toilet, wastafel en douche. In de woonkamer kun je na een leuke dag lekker onderuitzakken op een heerlijke bank.
Het appartement ligt direct aan de Cauberg, waar bijna elk jaar de finishlijn is getrokken van de bekende wielrenwedstrijd de Amstel Gold Race. In de omgeving van het appartement kun je dan ook terecht voor een aantal geweldige (race)fietsroutes. Maar ook voor niet fietsers heeft de omgeving veel te bieden. Binnen 2 minuten lopen vanaf het appartement ben je namelijk in het hart van Valkenburg. Deze stad heeft vele terrassen, restaurantjes, winkels en bezienswaardigheden. Ook Thermen 2000 en Holland Casino liggen op loopafstand. Uiteraard mag een bezoekje aan de bekende Mergelgrotten niet ontbreken. De grotten zijn in december altijd het toneel van een unieke kerstmarkt. Maar ook een dagje Maastricht, Luik, Gaja Zoo, het 3 landen punt en de miljoenenlijn liggen op nog geen 30 minuten rijden van het appartement. Kortom heel veel mogelijkheden voor een geslaagde vakantie.
Bij aankomst en vertrek kun je de auto tijdelijk even parkeren op de inrit om de bagage in en uit te laden. Daarna is het parkeren in de nabije omgeving tegen betaling.
Equipements
Aménagement des chambres
Informations pratiques
Convient à:1-2 personnes
Durée de séjour minimum :3 nuits
Durée de séjour maximal :Pas de maximum
Check-inDe 15:00 à 17:00
Départ :Avant 10:00
-
Pas d'animaux de compagnie
-
Pas de fêtes/événements
-
Ne pas fumer
- Pour nos voisins, nous demandons le silence après 22 heures jusqu'à 7 heures du matin.
- Voor onze buurtbewoners vragen wij na 22.00 uur stilte tot 07.00 uur
- À annuler dans les 24 heures, sous réserve de frais de dossier
- Jusqu'à 43 jours avant la date d'arrivée : remboursement de 50 % du montant du voyage.
- À partir de 43 jours avant la date d'arrivée : remboursement de 10 % du montant du voyage.
Poser une question sur ce logement
Vous avez une question qui ne figure pas dans les questions fréquemment posées? Contactez-nous ici.
Poser une questionÉventuels frais supplémentaires
Caution
Avis
Découvrez ce que les clients ont le plus apprécié
Comme seuls les clients qui ont réservé par l'intermédiaire de Vipio peuvent laisser un avis, vous verrez toujours de vrais avis !
- Bel emplacement
- Joli intérieur
- Accueil agréable
- Propre
- Comfortable
Super chalet !
Hautement recommandé
Super huisje!
Echte aanrader
- Comfortable
- Bel emplacement
- Joli intérieur
- Accueil agréable
- Propre
- Bonnes facilités
- Le propriétaire est vérifié - Garantie Vipio
- 14 748 avis sur Vipio
- Vipio ne facture pas de frais de réservation
Emplacement
Cet hébergement est temporairement indisponible Voir les hébergements à proximité