Lijstweergave Kaartweergave
FiltersWis filters
Frankrijk
Boot
Bijzonder vakantiehuis
Aantal slaapkamers

Bijzonder vakantiehuis in Frankrijk

Dompel jezelf onder in de diversiteit van Franse verblijfsmogelijkheden, waar elk onderkomen een eigen verhaal vertelt en een bijzondere sfeer met zich meebrengt. In pittoreske dorpjes, aan glooiende wijngaarden, of verscholen in weelderige natuur ontvouwen zich een scala aan mogelijkheden om te overnachten. Of je nu de voorkeur geeft aan een landelijk toevluchtsoord, een stedelijke enclave, of een verblijf te midden van de natuur. Bijzondere vakantiehuizen in Frankrijk openen de deur naar een wereld van ontdekkingen en onverwachte ervaringen. Laat je betoveren door de veelzijdigheid van onderstaande Franse accommodaties.
Het leven is te kort voor saaie overnachtingen. Boek echt iets bijzonders!
Bij ons niet eindeloos veel aanbod. Maar wel alle bijzondere plekken!
Ons aanbod is geselecteerd door mensen. Niet door algoritmes!
Een bijzondere overnachting is een herinnering voor het leven!
Kaartweergave

Bijzondere vakantiehuizen in Frankrijk

Ontdek de magie van bijzonder overnachten in Frankrijk, waar elke accommodatie een eigen verhaal vertelt te midden van betoverende landschappen. Stel je voor dat je in alle comfort ontwaakt in een charmant tiny house, perfect voor 2 personen. Dit verblijf ligt tussen de schilderachtige wijngaarden van Bordeaux. Deze intieme schuilplaats biedt niet alleen een knusse oase te midden van de natuur, maar ook een unieke gelegenheid om de pracht van de wijnstreek van dichtbij te ervaren. Voor degenen die verlangen naar de elegantie van het verleden, biedt een historisch vakantiehuis in een Frans skigebied een onvergetelijk toevluchtsoord voor 10 personen. Laat je betoveren door de charme van een huis doordrenkt van geschiedenis, terwijl je je omgeeft met de majestueuze bergen van een Frans skigebied.

Vakantie in Frankrijk

Frankrijk is een populair vakantieland door het mooie weer en het afwisselende landschap. Het is een vakantieland ideaal voor kinderen maar ook perfect voor koppels. Voor gezinnen belooft Frankrijk een speeltuin van mogelijkheden, van betoverende kastelen tot de zonnige stranden van de Côte d'Azur. Verken de kleurrijke markten van Provence, waar de geuren van verse lavendel en ambachtelijke lekkernijen de zintuigen prikkelen. Of neem een duik in de Franse geschiedenis en ontdek samen middeleeuwse steden, zoals Carcassonne. Ben je meer opzoek naar een romantische vakantie? Dan biedt Frankrijk een overvloed aan intieme plekken, van de wijngaarden van de Bourgogne tot de schilderachtige dorpjes van de Dordogne. Geniet van gastronomische diners in romantische restaurants, waar de Franse keuken de zintuigen verwent.

Bijzonder overnachten bij Vipio

Vipio staat voor overnachtingen die een wow-effect hebben. Dit is een erg breed begrip, en daarom is het aanbod ook erg verschillend. Alles is uniek op zijn eigen manier. Zo kan je bijvoorbeeld verblijven in een luxe spiegelhuisje in Duitsland maar ook in een hijskraan in Amsterdam. We hebben zoveel mogelijk accommodaties onderverdeeld in categorieën zodat jij makkelijk vindt wat je zoekt. Kies voor (privé) wellnessovernachtingen, boomhutten, boten of luxe villa's. De accommodaties staan door heel Europa. Zowel voor een overnachting dichtbij huis als een zonvakantie in het warme zuiden.

Bijzondere accommodaties aanbieden op Vipio

Vipio is hét platform voor bijzondere overnachtingen en vakanties. Ben jij de eigenaar of beheerder van een bijzondere accommodatie en wil je deze graag verhuren? Doe dit dan via Vipio. Aanbieden bij ons betekent dat je gelijk de juiste doelgroep bereikt. Hierdoor wordt de kans op boekingen steeds groter. Bij ons geldt dat als er geen boekingen zijn je ook niks hoeft te betalen. Pas bij een boeking betaal je een klein percentage commissie over het boekingsbedrag. Voor meer informatie kan je de verhuurderspagina bekijken of een mailtje sturen met je vraag naar sales@vipio.com
Lijstweergave
Filters
Lijstweergave Kaartweergave