Romantische overnachtingen
Lijstweergave Kaartweergave
FiltersWis filters
België
Romantische overnachtingen
Aantal slaapkamers

Romantisch overnachten in België

Wil je je partner verrassen met een romantische overnachting in België en ben je op zoek naar iets extra speciaals? Ontdek unieke overnachtingen voor twee personen op Vipio. Hier vind je geen standaard accommodaties, maar romantische verblijven met de WOW-factor. Een nacht doorbrengen in een van de onderstaande romantische accommodaties zal ongetwijfeld een onvergetelijke ervaring zijn.
Het leven is te kort voor saaie overnachtingen. Boek echt iets bijzonders!
Bij ons niet eindeloos veel aanbod. Maar wel alle bijzondere plekken!
Ons aanbod is geselecteerd door mensen. Niet door algoritmes!
Een bijzondere overnachting is een herinnering voor het leven!
Kaartweergave

Romantische overnachtingen in België

Een romantische overnachting kan voor iedereen een andere betekenis hebben. Voor de 1 zal dat een afgelegen boshuisje zijn, waar je met elkaar tot rust kunt komen en kunt genieten van de omgeving. Voor een ander zal dat een accommodatie met wellness-faciliteiten zijn. Bij Vipio zijn er gelukkig veel verschillende soorten wellness-overnachtingen in België. Bekijk bijvoorbeeld eens deze moderne yurt met sauna en hottub. Een ander voorbeeld is dit voormalige vissershuisje aan zee, met privé sauna.

Romantische overnachtingen in Nederland

Een romantische overnachting kunnen verschillende soorten accommodaties zijn. Zo zijn er romantische hotel suites zoals dit appartement. Dit verblijf beschikt over een jacuzzi, hottub, bioscoop en zeezicht. Een verblijf in dit appartement belooft een zeer romantische overnachting te worden. Een ander voorbeeld van een romantische overnachting is deze sterrenkubus. Dit compacte vakantiehuisje heeft een glazen dak waardoor je 's avonds naar de sterren kunt kijken.

Boshuisjes boeken bij Vipio

Zoek je een rustig onderkomen zodat jij en je partner helemaal tot rust? Dan kan een boshuisje de uitkomst bieden. Deze accommodaties liggen vaak verstopt in de bossen waardoor je veel privacy en stilte hebt tijdens je verblijf. Op de Veluwe, in Gelderland (Nederland), kun je slapen in een luxe lodge. Alsof het een hotelkamer is, het enige wat je hoort zijn de vogels en het geritsel van de bladeren om je heen. In de Ardennen bij La-Roche-En-Ardenne kan je slapen in een boomhut. Je hebt een prachtig uitzicht en zit hoog in de bomen.

Romantische accommodatie aanbieden bij Vipio

Heb jij een romantische plekje die je wilt verhuren aan gasten? Maar wil je er zelf niet te veel werk aan hebben? Dan is verhuren via Vipio echt wat voor jou. Wij nemen al jouw zorgen uit handen, het enige wat jij hoeft te doen is de gasten te ontvangen. Wij regelen de marketing, promotie, vragen van gasten en de betalingen. Bekijk de voorwaarden op de verhuurderspagina. Hier vind je ook hoe je je accommodatie bij ons kunt aanbieden. Je kan je accommodatie ook naar ons sturen, dan helpen wij je graag verder. Stuur in dat geval een mailtje naar sales@vipio.com.
Lijstweergave
Filters
Lijstweergave Kaartweergave