Slapen op een boot
Lijstweergave Kaartweergave
FiltersWis filters
België
Zuid-Nederland
Boot
Aantal slaapkamers

Slapen op een boot

Overnachten op een boot of woonboot geeft je het ultieme vakantiegevoel. Wat is er immers rustgevender dan op de deining van het water te genieten van de omgeving. Op Vipio vind je een grote verscheidenheid aan boten, schepen en woonboten die je direct kunt boeken voor een nachtje of weekendje weg. Boek bijvoorbeeld een kamer op een gigantische cruiseschip, een privé jacht of een overnachting op een verbouwde reddingsboot. Romantisch met z'n tweeën of met het hele gezin, je vindt de meest bijzondere boten op Vipio. Kijk hieronder gauw naar alle boten en reserveer direct jouw favoriet.
Het leven is te kort voor saaie overnachtingen. Boek echt iets bijzonders!
Bij ons niet eindeloos veel aanbod. Maar wel alle bijzondere plekken!
Kaartweergave

Wat maakt overnachten op een boot zo bijzonder?

Als je op zoek bent naar een accommodatie voor een bijzonder nachtje of weekendje weg dan denk je misschien niet meteen aan het overnachten op een boot of woonboot? Maar een overnachting op het water geeft je overnachting vaak net even iets extra's. Zie jij jezelf bijvoorbeeld al zitten met een goed glas wijn op het terras van je boot. Daar kan echt niets tegen op. Boek bijvoorbeeld deze prachtige watervilla in de buurt van Amsterdam of deze design woonboot in Limburg. We weten zeker dat het een overnachting wordt die jullie nooit meer gaan vergeten!

Waar kun je een woonboot huren?

Als je het hebt over een woonboot dan denk je wellicht aan de woonboten in Amsterdam, Utrecht of Groningen waar mensen wonen. Maar wist je dat er ook talloze woonboten worden verhuurd als bijzondere plek om te overnachten. Deze woonboten of houseboats kun je eigenlijk overal vinden waar water is. Wanneer het je leuke lijkt om vakantie te vieren op zo'n woonboot dan kun je bij Vipio kiezen uit een enorm aanbod. Sommige van die boten worden door particuliere eigenaren aangeboden, maar je vind op onze site ook woonboten, woonschepen en andere varende accommodaties die gelegen zijn op een vakantiepark. Zo kun je bijvoorbeeld deze design woonboot huren op dit vakantiepark in Sneek. Ook in jachthavens kun je vaak woonboten vinden. Als gast van de woonboot kun je dan ook vaak gewoon gebruik maken van de faciliteiten van de haven, zoals bijvoorbeeld van een restaurant. Een mooi voorbeeld van een woonboot in een jachthaven is deze havenlodge in de haven van Almere.

Boten voor kinderen

Zijn je kinderen al wat ouder en houden ze ook zo van zwemmen? Dan is het zeker leuk om in de zomer een weekendje weg te boeken op een boot. Vanaf de boten duik je immers direct het water in en kun je heel makkelijk afkoelen. En als de kids lekker aan het zwemmen zijn kunnen jullie vanaf het terras op de boot onder het genot van een kopje koffie een oogje in het zeil houden. Een boot die heel geschikt is voor een vakantie met kinderen is deze varende boot.

Romantisch overnachten op een boot

Wil je er even lekker een nachtje tussenuit met je partner of ben je een romantisch weekendje weg aan het plannen? Dan zijn er op Vipio talloze boten die je kunt boeken. Een overnachting op een boot geeft net even iets extra's aan jullie overnachting! Enkele romantische tips die wij hebben zijn onder andere dit cruiseschip in de haven van Rotterdam, deze romantische boot in Kroatië en deze tot overnachting omgebouwde reddingsboot. Hoe bijzonder zijn deze overnachtingen!

Geef een bijzondere overnachting in een boot cadeau

Wil jij iemand verrassen met een leuke overnachting in een boot? Dan verwijzen we je graag door naar onze Vipio cadeaubon. Met deze cadeaubon kan iemand zelf een leuke overnachting in een boot op Vipio uitzoeken. De Vipio cadeaubon is een leuk geschenk voor bijvoorbeeld een verjaardag, huwelijk, jubileum of gewoon als bedankje. Ga naar de Vipio Cadeaubon

Woonboot niet gevonden?

Heb je niet de boot gevonden waar je naar zocht? Het aanbod aan boten en woonschepen op Vipio neemt continu toe, dus kom vooral snel terug voor de nieuwste boten. Ook kun je natuurlijk even kijken bij alle andere bijzondere overnachtingen op Vipio. Wie weet vind je daar een unieke overnachting die je graag meteen wilt reserveren.

Woonboot aanbieden op Vipio

Heb je zelf een woonboot die je wel via Vipio zou willen verhuren? Leuk! We zien er naar uit om je woonboot op onze site te mogen verwelkomen. Aanbieden op Vipio is makkelijk. We hebben zelfs een gratis service die jouw accommodatie voor jou op onze site zet. Het enige wat je dan zelf nog moet doen is de tekst  controleren en de kalender koppelen. Wij nemen daarnaast alle betalingen voor je uit handen en bij Vipio geldt: geen boeking is ook geen kosten. Ga naar www.vipio.com/nl/aanbieden voor meer informatie over aanbieden op Vipio.

Veelgestelde vragen

Kan je zeeziek worden op een (woon)boot?

Op een woonboot / houseboat kun je nog steeds last krijgen van zeeziekte, maar de kans erop is over het algemeen heel klein. Dit komt omdat de woonboten en andere drijvende accommodaties die je op Vipio kunt boeken doorgaans zijn ontworpen om stabiel te blijven. De boten bevinden zich daarnaast meestal op rustige wateren zoals in een haven of een binnenwater waar de watercondities over het algemeen kalm zijn. Het ontbreken van grote golven en sterke stromingen vermindert de kans op zeeziekte.
Lijstweergave
Filters
Lijstweergave Kaartweergave